Články na téma: Virtuální operátoři


ifon.cz , 30. června 2016

Na českém mobilním trhu dochází k zajímavému transferu. Virtuální operátor OpenCall odchází ze sítě Vodafonu do sítě O2. Klienti si budou muset vyměnit SIM karty na pobočkách O2, telefonní čísla jim zůstanou.

ifon.cz , 10. března 2016

Kaktus, obchodní značka operátora T-Mobile, přišel nedávno s další bonusovou novinkou: dobije-li si klient kredit v minimální výši 200 Kč, dostává na 30 dní volání do sítě Kaktusu (nikoli T-M) zdarma. To jistě potěší každého uživatele této služby, avšak „rozmává“ se tím schopnost předpovědi a výpočtu útraty.

ifon.cz , 22. září 2015
Virtuální mobilní operátor Axolot mobile znova pozměnil své tarify: kromě kosmetických úprav spočívajících ve změně názvů sáhl ale též k poměrně drakonickému kroku, když základní tarif zatížil minutovou tarifikací.
ifon.cz , 4. září 2015
Od září letošního roku je na českém mobilním trhu další virtuální operátor – či lépe řečeno obchodní značka, za kterou stojí Private Mobile na platformě DH Telecom. Nízká minutová sazba za volání do všech sítí ve výši 1 Kč je však vykoupena minutovou tarifikací (60+60), ale hlavně rekordně vysokými cenami za ostatní služby.
ifon.cz , 20. srpna 2015
Virtuální operátor OpenCall provozovaný společností DH Telecom přechází u svých dvou tarifů z tarifikace 60+1 na nevýhodnou tarifikaci 60+60, tj. hovory budou počítány po celých minutých. Ve výsledku to znamená průměrné zdražení volání o zhruba 15 %. Změna se týká volání na české linky.
ifon.cz , 12. srpna 2015
Virtuální operátor Coop Mobil zařadil do své nabídky nový tarif Za kačku. Měsíční paušál činí sice jen 1 Kč, ale minimální měsíční plnění je nastaveno na 50 Kč. Přesto tento tarif je výhodnější než ostatní tarify téhož operátora.
ifon.cz , 11. srpna 2015
Zbytečně vysoké účty za volání, resp. za stejné peníze daleko méně muziky – takto by se daly shrnout výsledky srovnání mobilních (GSM) tarifů s VoIP službami. Ty je přitom snadné dnes provozovat právě i na mobilních přístrojích.