Evidujeme 382 hlasových tarifů a 398 datových balíčků a datových tarifů pro mobily a tablety.

Všechny tarify analyzujeme v našich aplikacích, a proto máte možnost se na ně podívat tak, jak to dosud nebylo možné.


Svým provedením a matematickými modely, na kterých stojí, jedinečná kalkulačka volání, SMS a dat na trhu. Dynamicky zohledňuje vliv tarifikace (60+60, 60+1, ...) na cenu volání, počítá s rozličnými parametry služeb, jako jsou klouzavé sazby, minimální konzumace, platnost kreditu, volání zdarma po nté minutě, jiné tarifikační míry pro volné minuty apod.

Kalkulačkou lze zkoumat předplacené tarify (prepaid, tj. kredit), tarify placené zpětně (postpaid), oba typy tarifů najednou, ale také čistě jen flat tarify (ty "neomezené").

Kromě mobilních tarifů počítá také s VoIP tarify, tj. nabídkami volání přes internetový protokol (lze přepnout v menu). Pro GSM i VoIP je možné rozhraní kalkulačky přepínat do expertního nastavení, jež obsahuje více voleb proměnných.

Díky této aplikaci získáte jasný přehled o výhodnosti a nevýhodnosti tarifů mobilních a virtuálních operátorů. Grafika vám ukáže, jak se ceny za volání, SMS a data rozcházejí od operátora k operátorovi.

Některé tarify jsou vhodné jen pro úzkou množinu spotřeb (volání, SMS, dat), jiné jsou výhodné pro širší škálu použití, další jsou vhodné téměř ke všemu -- no a mnohé nejsou vhodné vůbec k ničemu.

Speciální příloha: Výčet těch nejpopulárnějších a nejvýhodnějších předplacených karet virtuálních operátorů.

Na vaše žádosti jsme připravili malou aplikaci, která automaticky vybírá nejlepší předplacenky na trhu včetně těch nejpoužívanějších. Okamžitě tak uvidíte podmínky, jako je platnost kreditu či minimální částka dobití, společně s výčtem sazeb za volání a SMS.

Tarify si můžete kliknutím vybrat a podrobněji srovnat v aplikaci Srovnán tarifů: Ceny & Grafika

Flat tarify byly a jsou velkým tahákem tří mobilních operátorů. Akorát jejich nabídky jsou na chlup stejné.

Virtuální operátoři nabízejí také „neomezené“ volání, začíná však od 399 Kč bez úvazku. Do této kategorie spadají i tarify s 3 000 volných minut. Proč? Protože drtivá většina flat tarifů je tak jak tak zatížena limity kolem 3 000 až 10 000 minut volání (a SMS). Jen vám o tom operátoři hned neřeknou.

A malá poznámka: Nevoláte-li každý měsíc alespoň 7-8 hodin a víc, nemají pro vás flat tarify smysl.